whatsapp
(0232) 504 42 54 Tıkla Ara, Ücretsiz Teklif Al
E-posta ile ulaşın mail@izmirservishizmetleri.com
7/24 Çağrı Merkezi İzmir Bölgesi

ECA SERVİSİ

Ana Sayfa / Eca

Eca SERVİSİ - İzmir

ECA KOMBİ SERVİSİ

Kombiler hayatımızı kolaylaştıran, yaşam kalitemizi artırırken doğaya zarar vermeyen vazgeçilmezimiz olmuş durumdadır. Ancak kurulum hataları, tesisattan gelen su basıncı arızası, kullanıcı hataları, yaz/kış modunun doğru kullanılmaması, donma, voltaj dalgalanmaları, tozlanma, tesisat suyunun kirlenmesi vb. onlarca sebeple düzenli kombi ve petek bakımı yaptırmak olası riskleri en aza indirmenize olanak sağlar. Böylelikle faturadan yüzde 60’a varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Unutmayın: Her 1 derecelik fazla ısıtma, yüzde 6'lık ekstra maliyete neden olur.


Kombinizin durumunu öteler, bakım ve tamirini zamanında yaptırmazsanız: kombinizin çalışma ömrü kısalır, ekonomik açıdan zarar edilir, ani bozulmalarla ekstra ve büyük arıza maliyetleri oluşur, normalden fazla doğal gaz tüketilir, yaşam alanınız yeterince ısınmaz. Uzman servisimiz her türlü konuda desteğe hazır şekilde tüm arızalarda yanınızdadır.


Eca markasında aynı gün servis imkanı ile kombi tamir, bakım ve petek temizliği hizmeti verilmektedir. Parça değişimi sonrasında parça garantisi, tamir sonrasında tamir işlemi garantisi verilmektedir. Tüm elektronik aksamlarda yapmış olduğumuz tamir işlemlerinde ve parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktayız. Temiz ve güvenli hizmet için buradayız.


Uzman ekibimiz sayesinde 7/24 vermiş olduğumuz hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini garantileyerek vermekteyiz. Hiçbir şikayet almadığımız müşterilerimize hizmet sonrasında her ürün için gerekli olan garanti sürecini tanımaktayız.