whatsapp
(0232) 504 42 54 Tıkla Ara, Ücretsiz Teklif Al
E-posta ile ulaşın mail@izmirservishizmetleri.com
7/24 Çağrı Merkezi İzmir Bölgesi

VESTEL SERVİSİ

Ana Sayfa / Vestel

Vestel SERVİSİ - İzmir

VESTEL VRF İKLİMLENDİRME TEKNİK SERVİSİ

Vestel Isıtma - Soğutma ve VRF klima sistemleri, hastane, otel, iş merkezi gibi, birden fazla iç mekanın birbirinden bağımsız olarak iklimlendirilmesine ihtiyaç duyulan yapılarda yüksek konforu, esnekliği ve kurulum kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir. Birbirinden bağımsız birden fazla bölgenin iklimlendirme ihtiyacının olduğu ve yük ihtiyacının sürekli değiştiği otel, hastane, ofis, restaurant, mağaza, tiyatro, sinema gibi yapılarda kullanılmaktadır. Özellikle konut ve ticari alanlarda enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu ve mekana uygun fonksiyonel çözümler sunar.


VRF sistemler, dış ünite kondenserinin soğutulma şekline göre iki gruba ayrılırlar:

1. Hava Soğutmalı VRF Sistemleri: VRF sistemi için hava soğutmalı olanlarda dış ünite kondenserinde ısı transferi fanlar yardımı ile havaya yapılmaktadır. En yaygın kullanılan VRF sistemleri olarak bilinmektedir.
2. Su Soğutmalı VRF Sistemleri: Isının herhangi bir kaynaktan sağlanan suya aktarılmasıdır. Dış ünite boyutları küçüktür. Fana ihtiyaç duyulmayan vrf klima sistemleri olan su soğutmalı modellerde dış ünitelerin atmosfere temas etme zorunluluğu yoktur. Verimlik değerleri oldukça yüksek ve 5.00 üzeridir.


VRF sistemler işletme özelliklerine göre iki gruba ayrılırlar:

1. HeatPump VRF Sistemleri: En çok tercih edilen vrf sistemleridir. VRF sistem maliyeti olarak ekonomik seçenekler sunmaktadır.
2. HeatRecovery VRF Sistemleri: Isı geri kazanımı temel amaçtır.
Uygulama Alanları: Otel, villa, restoran, avm, konut, plaza, iş yerleri, stadyumlar, fabrika, hastane, tiyatro ve sinema salonları.


Vestel grubunda aynı gün servis imkanı ile vrf iklimlendirme tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. Parça değişimi sonrasında parça garantisi, tamir sonrasında tamir işlemi garantisi verilmektedir. Tüm elektronik aksamlarda yapmış olduğumuz işlemlerde ve parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktayız. Temiz ve güvenli hizmet için buradayız.